Suicide Squad: Behind the Scenes with the Worst Heroes Ever”

Suicide Squad Behind the scenes with the worst heroes ever

„Suicide Squad: Behind the Scenes with the Worst Heroes Ever” – Oficjalny towarzysz, a raczej przewodnik po najnowszym przeboju kinowym od Warner Bros i DC Comics – „Suicide Squad”.

Produkt jest swojego rodzaju encyklopedią filmową, która sprawi radość każdemu fanowi najnowszej produkcji. Znajdziecie tutaj całą masę niepowtarzalnych historii i zdjęć z planu filmowego, które nie ujrzały wcześniej światła dziennego. Każdemu z obsady zostało poświęconych kilka stron, na których znajdują się osobiste przemyślenia, odczucia, zabawne historie oraz odpowiedz na nurtujące Was pytania. Książka przepełniona jest nie tylko specjalnymi zdjęciami, ale też całej masy gadżetów min. repliki listów od córki Deadshota, odciski palców więźniów Belle Reve, tymczasowe tatuaże Jokera i jego karty do gry, a także jeden z wisiorków Harley Quinn. Prócz tego w materiałach dodatkowych znajdują się oficjalne plakaty, 16 stronic akt członków Suicide Squad i wiele, wiele innych.

Szczegóły produktu:
ISBN 10: 006247166X