Rozwiązanie z kłopotliwymi silnikami wysokoprężnymi

110

Dobry silnik to podstawa każdego urządzenia, bez niego ani rusz. Bywa jednak, że złośliwość rzeczy martwych lub wręcz zwykłe zużycie materiału, dopada, najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie. Nie pomogą wtedy żadne domowe sposoby ani magiczne zaklęcia – trzeba po prostu skorzystać z usług specjalisty, który wymieni na nowy lub wskrzesi niesprawny silnik.

Historia NowyMotor

Firma NowyMotor (nowymotor.pl) powstała w 2009 właśnie po to, aby naprawiać agregaty prądotwórcze i silniki o pojemności średniej i dużej, do samochodów osobowych oraz ciężarowych, ale także do pojazdów drogowych, budowlanych a nawet górniczych, wszystkich najpopularniejszych marek. Na stronie internetowej nowy motor.pl w krótkich, zwięzłych słowach zespół specjalistów od silników prezentuje swoje umiejętności i ofertę, skierowaną do kierowcy niemal każdego pojazdu. Tak samo konkretnie i rzeczowo przystępują do pracy – od bieżącej konserwacji u klienta w garażu po całkowity demontaż silnika w nowocześnie wyposażonym warsztacie. Z dbałością o każdą śrubkę, sprawią, że maszyna odżyje i znów będzie gotowa do pracy. Nowoczesny warsztat, markowe i solidne narzędzia oraz części, bogate doświadczenie oraz profesjonalizm składają się na krótką wizytówkę firmy, a roczna gwarancja udzielana na wszystkie usługi, stanowi potwierdzenie fachowej obsługi.

Prosty kontakt jak nigdy!

W razie dowolnej usterki wystarczy zadzwonić lub wysłać maila, aby uzyskać niezbędne wyjaśnienie problemu i umówić się ze specjalistą na konkretną godzinę, a zamieszczona mapka pozwoli bezproblemowo dojechać do celu.