Serial „Titans”

4.50 avg. rating (92% score) - 2 votes

Serial opowiada losy grupy „Titans” dowodzonej przed dawnego pomocnika Batmana, Robina (Dick Grayson). W składzie młodzieńczej grupy bohaterów znajdują się m.in. Starfire, Raven, Beast Boy, Havk i Dove. Bohaterowie muszą stawić czoła nie tylko przestępcom, ale też własnym, wewnętrznym demonom. Produkcja jest pierwszym serialem, który zadebiutował na platformie DC Universe, aktualnie dostępnej wyłącznie na terenie USA. Serial dostępny będzie w polskiej ofercie platformy Netflix.

Titas – Sezon 1

Historia koncentruje się na Raven, prześladowanej przez wewnętrznego demona. Rachel jest na celowniku tajemniczego mężczyzny, który przybywa do jej domostwa i dokonuje mordestwa jej przyszywanej matki. Rachel udaje się zbiec przed oprawcą. Następnie wyrusza do Detroit.

Podróż do Detroit nie jest przypadkowa. W mieście przebyw Dick Grayson, który od ponad miesiąca pracuje na tamtejszym posterunku policji. Okres ciszy bohaterskiej przełamuje wraz ze sprawą pobicia pewnej dziewczynki. Przywdziewa pelerynę Robina, aby za sprawą nocy ukarać odpowiedzalnego przestępcę.

Raven natrafia na Dicka. Prosi go o pomoc. Chłopak jest zaskoczony tym, jak Rachel go zna. Początkowa opiera się prośbą Rachel, lecz musi przełamać swój opór, kiedy dziewczyna zostaje uprowadzona przez jednego z funkcjonariuszy policji, jak się później okazuje, współpracującego z mordercą jej przyszywanej matki.

W międzyczasie bliżej poznajemy Starfire. Losy kobiety owiane są tajemnicą. Poznajemy ją po wypadku samochodowym, z którego wychodzi cało. Powiedzmy… pozbawiona jest dotychczasowym wspomnieć. Podąża śladami z miejsca wypadku, które doprowadzają ją do Raven.

Sezon jest w trakcie emisji. Opis pierwszego sezonu ulegnie zmianie…