The Official DC Super Hero Cookbook

The Official DC Super Hero Cookbook

Tytuł: The Official DC Super Hero Cookbook
Scenarzysta: Matthew Mead
Rysunki: Jose Garcia-Lopez
Wydawnictwo: Downtown Bookworks

Nauka gotowania nigdy wcześniej nie była tak prosta, jak jest teraz. “The Official DC Super Hero Cookbook” to specjalna książka kulinarna, dzięki której, nauczysz się przygotować proste i smaczne posiłki, a wszystko to w otoczce bohaterów z uniwersum DC Comics. W księdze kulinarnej, autorstwa Matthewa Meada, zebranych zostało ponad 60 oryginalnych przepisów, które będą stanowiły niezwykle widowiskową i pożywną atrakcję dla komiksiarzy.

“The official DC Super Hero Cookbook” nie jest zwykłą książką kulinarną, w której omówiono kilkanaście tradycyjnych przepisów. Specjalnie przygotowane receptury mają przeprowadzić czytelników, od A do Z, przy wykonaniu potraw z motywami ich ulubionych bohaterów np. pizza z ogromnym symbolem Green Lanterna, wykonanego z zielonej papryki lub babeczki z symbolem Wonder Woman. Kulinarna książka od DC Comics adresowana jest zarówno dla młodzieży, jak i starszych odbiorców, bowiem zebrane przepisy są bardzo proste i szybkie w przygotowaniu

“The official DC Supr Hero Cookbook” to nie tylko zbiór oryginalnych przepisów. Książka jest zbiorem niezwykłych grafik, przygotowanych przez legendarnego artystę Jose Garcia-Lopez. Całość została utrzymana w oryginalnej kolorystyce i szczegółowości, a wizerunki bohaterów są charakterystyczne dla starszej epoki komiksu, stanowiących jednocześnie wartość sentymentalną.

Książka do nabycia na stronie wydawnictwa DC Comics.