Co daje doładowanie PS Plus dla PlayStation 4?


PlayStation Plus to jedna z usług, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród posiadaczy konsoli PlayStation 4 – w szczególności tych, którzy lubią grać on-line wraz z innymi osobami. Jednak gra w trybie multiplayer to nie wszystko, co możemy uzyskać wraz z PS Plus. Co jeszcze oferuje nam ta subskrypcja?

Ogólnie rzecz biorąc, PlayStation Plus to pakiet usług, które poszerzają funkcjonalność konsoli PS4 oraz pozwalają na uzyskanie dodatkowych benefitów. Jest to usługa dodatkowo płatna, ale nie jest ona obowiązkowa – tutaj wszytko zależy już od gracza.

PS Plus możemy przetestować za darmo – potem będziemy musieli już zapłacić. Ceny za doładowanie PS4 tego rodzaju to 27 złotych za 30 dni, 78 złotych za 90 dni oraz 195 złotych za 365 dni.

Rozgrywki on-line

Przede wszystkim granie on-line z innymi osobami na PS4 możliwe jest tylko po wykupieniu tej płatnej subskrypcji. Możemy wtedy grać we własnej społeczności ze swoimi znajomymi, ale możemy również dołączyć do gry z innymi osobami na terenie całego świata.

Zapis postępów w chmurze internetowej

Bardzo pomocną usługą oferowaną przez PS Plus jest także możliwość zapisu stanu gier w chmurze internetowej. W ten sposób, nawet jeżeli konsola uległa zniszczeniu, możemy odtworzyć swój zapis on-line. Aktualnie użytkownicy PS Plus mają możliwość korzystania z 10 gigabajtów danych.

Pełne wersje gier za darmo – co miesiąc

Wielu graczy docenia także subskrypcję za możliwość uzyskania dodatkowych gier za darmo – co miesiąc gracze mogą pobrać płatne produkcje z listy w zależności od swojego gustu. To powoduje, że kwota subskrypcji może zwrócić się nam bardzo szybko. Warto przy tym wskazać, że z gier możemy korzystać tak długo, jak długo trwa nasze członkostwo w PlayStation Plus.

Atrakcyjne promocje

Jeżeli nie lubisz przepłacać za gry na PS4, subskrypcja PS Plus również jest dla ciebie. Dzięki niej możesz uzyskać gry w jeszcze niższej cenie z Play Station Store. Obniżki mogą sięgać nawet większej sumy niż 50% na nowe i starsze gry, wyprzedaże, przepustki sezonowe.

Artykuł partnera