Batman kontra Deathstroke w „Arkham Origins” (Wspomnienia)
Pamiętacie jak „Batman: Arkham Origins” było reklamowane starciem Batka z Deathstroke?
Kurcze… to były te czasy, że kopara mi opadła i miałem taką chrapkę na grę, że tuptałem nóżkami z niecierpliwości. I to była ta chwila, którą wybaczało się, że zaspoilerowali jeden z lepszych momentów w grze, bo został tak dopieszczony, że mógłbym z tego zrobić coroczną tradycję do ogrania!

