Co wiemy o Zielonych Latarniach ze zwiastuna „Lanterns”?

Ze zwiastuna „Lanterns” możemy wyciągnąć kilka informacji o lore Zielonych Latarni w DCU!

  • Mamy przebitkę na kostium Zielonych Latarni, który przypomina ten z komiksu „Green Lantern: Earth One” (czaderski / osobny post w niedzielę)
  • Mamy przebitkę na latarnię, która służy do ładowania pierścieni mocy (antyczny wygląd, podoba mnie się!)
  • Jednym z członków Latarni jest wiewiórka czyli komiksowy Ch’p (nadal obstaję, że wiewiórka w „Superman” nie była przypadkowa)
  • Członkowie Korpusu nie mogą swobodnie ze sobą rozmawiać ze względów gatunkowych (dziwne / osobny post w poniedziałek)
  • Używanie pierścienia nie wymaga, aby błyskotka reagowała w danym momencie (znowu dziwne / osobny post w poniedziałek)
  • Trening do zostania Latarnią nie wymaga posługiwaniem się pierścienia, o czym przekonał się John przez dwa miesiące
  • Pod znakiem zapytania stoi pozycja Gardnera w Korpusie, skoro Hal twierdzi, że nie mógł rozmawiać z innymi członkami Korpusu, bo jest tylko człowiekiem a oni obcy (interesująca kwestia / osobny post w sobotę).