O nas

logo

„Uniwersum DC Comics” jest fanowskim, nieoficjalnym i niekomercyjnym portalem o uniwersum DC Comics prowadzonym z pasji. Znajdziecie tu masę artykułów na temat komiksów, superbohaterów, filmów, seriali, gier i wiele, wiele innych! Jeżeli chcecie być bardziej na bieżąco ze światem komiksów DC – zapraszamy na nasz Fanpage, który zaleje Was nowinami!

Portal tematyczny prowadzony jest hobbystycznie przez Sebastiana Smyk, którego prywatne życie nie ma się po drodze z dziennikarstwem, także proszę nie zarzucać braku profesjonalizmu ponieważ zdaję sobie sprawę ze wszelkich niedociągnięć. Celem portalu jest dzielenie się z Wami wspólnym hobby, jakim są komiksy oraz przekazywanie informacji. Staram się co w mojej mocy, i tyle, na ile pozwoli  wolny czas. Chcę dostarczać Wam zawsze najciekawsze informacje, wspierać działania miłośników uniwersum jakimi są organizowanie wszelkiego typu eventów i inicjatywy, promowanie i upowszechnianie cosplayu i wiele, wiele innych. Wydawnictwo zrobiło dla nas bardzo wiele, rozwijając naszą wyobraźnię, dostarczając niezwykłych przygód i autorytetów od młodzieńczych lat. Teraz my chcemy odwdzięczyć się twórcom, przynajmniej w minimalnym stopniu.

Nikt nie płaci mi za prowadzenie portalu. Tak jak wspomniałem, portal jest prowadzony przez fana dla fanów i wystarczającą „zapłatą” jest satysfakcja z dzielenia się hobbym jakim jest komiksowe uniwersum DC.

Uniwersumdccomics.com.pl jest fanowskim, nieoficjalnym i niekomercyjnym portalem tematycznym o komiksach, filmom, serialom itd. wydawnictwa DC Comics. Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafik – o ile nie napisano inaczej – należą do firmy DC Comics oraz jej podmiotów.