Manu Bennett jako Deathstroke

Na przestrzeni lat otrzymaliśmy kilka aktorskich wersji Deathstroke’a, ale dla mnie to Manu Bennet wymiata w tej roli. Kolejny perfekcyjny casting Arrowverse, gdzie było wszystko – od charyzmy, po wygląd, aż po płynność w scenach walki, nie zapominając o porządnej fabule (co by nie mówić, drugi sezon „Arrow” jest najlepszy!).