Finałowa walka Arrowa z Deathstrokiem (Wspomnienia)
Finałowa walka Arrowa z Deathstrokiem jest jednym z moich TOP walk superhero na małym i wielkim ekranie!
Świetna choreografia, wysoka stawka, solidna motywacja, dobrze przekombinowane wyrównanie szans, mistrzowskie wplecenie retrospekcji (walka na dwóch płaszczyznach, sztos), idealny dobór scenografii i muzyki, aktorzy oddali intensywność emocji między nimi (Manu i Amell top).
Drugi sezon „Arrow” to peak całego serialu, a walka jest tu wisienką na torcie

