Pierwszy teaser 2. sezonu „Peacemaker”
W nocy pojawił się krótki materiał promocyjny platformy MAX, prezentujący zapowiedzi najnowszych produkcji – od tegorocznego „Diuna: Proroctwo” po przyszłoroczne seriale, takie jak… drugi sezon „Peacemaker”
Teaser nie zdradza zbyt wiele na temat fabuły nowego sezonu. Zobaczymy w nim jedynie wyrwane z kontekstu sceny, które mają na celu przypomnienie powracających bohaterów (w tym Franka Grillo jako Ricka Flaga Sr., którego najpierw zobaczymy w „Creature Commandos”, następnie „Superman”). Na podstawie tego fragmentu można wywnioskować, że klimat produkcji pozostanie taki sam – co jest dobrą wiadomością, bo to właśnie był jeden z mocniejszych punktów pierwszego sezonu
Niestety, materiał nie ujawnił daty premiery… Stawiam na jesień (może wrzesień?), ponieważ wydarzenia z drugiego sezonu Peacemakera mają rozgrywać się po „Superman”.


