Blue Beetle powróci z nową serią „Blue Beetle: Graduation Day”

Fani w zeszłym roku nie wybrali, ale seria i tak doczeka się publikacji! Josh Trujillo ogłosił, że jego i Adriana Gutierreza seria „Blue Beetle: Graduation Day” ujrzy światło dzienne! Niestety nie przybliżono daty premiery.

Seria opowie o nieszczęsnych przygodach Jamie’go Reyesa. Dlaczego nieszczęsnych? Chłopakowi nie wiedzie się najlepiej w życiu, nie aplikował do żadnej uczelni po skończonej szkole średniej. Do pionu postawi go nowa mentora, Starfire! Tylko… czy Jamie jest pełen świadom swoim czynów po aktywowaniu stroju? Coś wisi w powietrzu.

Informacja napełnia mnie pozytywnymi oczekiwaniami, że większość proponowanych w konkurencjach serii doczeka się publikacji, kiedyś. Nie wszystkie koncepty brzmią dobrze, niektóre strasznie głupio. Są wyjątki i nawet w tym roku żałuję, że część tytułów prędko nie trafi do nas. „Nie prędko” słowo klucz po dzisiejszym ogłoszeniu!