21 rocznica „Contantine”
Dokładnie 21 lat temu miał premierę „Constantine” z Keanu Reevesem w roli głównej!
Fajny film, klimacik Hellblazera sztos, John Wick wymiatał (nawet miał Whickowe scenki) film daje radę nawet dziś, ale w ogólny rozliczeniu ta wersja Constantine’a niewiele ma wspólnego z pierwowzorem (sorry, Matt wymiata)
To jak, doczekamy się po latach kontynuacji czy nie bardzo? Coraz bardziej w to wątpię, ale kto wie!

