Okładki komiksów DC Comics na Halloween

Wybrane przeze mnie okładki DC Comics z motywem Hallowen:

  • Pierwsza to alternatywna okładka od Chrissie Zullo do „Poison Ivy #15”. Podoba mi się połączenie otoczenia ze zdolnościami Ivy, a dziecinny motyw dodaje grafice uroku.
  • Drugą pozycją jest okładka zaprojektowana przez Tima Sale’a do specjalnego one-shotu „Batman. Long Halloween” z 2021 roku. Podoba mi się użycie dyni jako księżyca i gra kolorami. Bardzo klimatyczna okładka.
  • Następna okładka jest do komiksu „Are you afraid of Darkseid” od Dana Hipa. Mowa o halloweenowym specialu. Podoba mi się prostota okładki i świetne posługiwanie się mrocznymi kolorami tworzącymi klimat grozy. Tworzy to klimatyczną okładkę, która kojarzy mi się ze slasherami.
  • Czwarta okładka została zaprojektowana przez Joshue Middletona do „Catwoman #35” z 2014 roku. Podoba mi się kreatywne granie kolorami i użycie motywu halloweenowego w typowej robocie Kotki. Jestem skłonny uwierzyć, że tak skończyłoby się nocne chodzenie Seliny po mieszkaniach tego wieczora.
  • Ostatnia okładka została zaprojektowana przez Robsona Roche i Joe Prado do „Green Lanterns #8”. Podoba mi się szczegółowe zagospodarowanie grafiki, dbałość o detale, żywa kolorystyka i zabawa kostiumami postaci z naciskiem na Zielone Latarnie.