Black Canary otrzyma serię w ramach „DC Black Label”
W listopadzie, dokładnie 27, zadebiutuje pierwszy z sześciu rozdziałów „Black Canary: Best of the Best” Toma Kinga (scenariusz) i Ryana Sooka (rysunki)! Seria będzie ukazywała się w ramach imprintu DC Black Label.
W tej historii Black Canary zmierzy się w turnieju z Lady Shivą, który ma na celu wyłonienie „najlepszej wojowniczki” w uniwersum DC. Dinah czekają liczne wyzwania, a żeby im sprostać, będzie musiała skorzystać z pomocy Wildcata, Batmana, a nawet swojej matki!
Tom King wyraził ogromne zadowolenie z możliwości zrealizowania swojej wizji dla Black Canary, z którą chodził od lat. Podkreślił również, że styl Ryana Sooka doskonale pasuje do dynamicznej natury tej serii.
Mam mieszane uczucia co do tej zapowiedzi. Z jednej strony cieszę się, że Black Canary wreszcie doczeka się własnej serii, i to z tak utalentowanym zespołem twórców (Tom King śmielej próbuje nowych klimatów). Z drugiej strony, zarys fabuły nie brzmi dla mnie szczególnie interesująco ani oryginalnie.
źródło informacji: DC


