Sceny po napisach „Blue Beetle”

Ile jest scen po napisach „Blue Beetle”? Film „Blue Beetle” posiada dwie sceny po napisach końcowych! Jedna ze scen odnosi się do filmowej przyszłości bohatera, którego potwierdzono obecność w DCU Gunna i Safrana. Druga scena jest humorystycznym zapychaczem.

Pierwsza scena po napisach „Blue Beetle”

Przenosimy się do tajnej kryjówki Teda Korda mieszącej się w jego dawnej rezydencji. Wybudza się główny komputer, z którego nadaje się transmisja głosowa. Głos pochodzi od zaginionego Teda Korda, który prosi, żeby przekazać jego córce, że ją kocha i jest żywy. Scena jest punktem wyjściowym do ewentualnej kontynuacji, która może powstać w DCU Gunna i Safrana. Niewykluczone, że wątek może zostać wykorzystany w serialu „Booster Gold”.

Druga scena po napisach „Blue Beetle”

Druga scena jest humorystyczną animacją przedstawiającą El Chapulin Colorado, czyli popularnego, meksykańskiego superbohatera. Jest to ta sama animacja, która wyświetlała się na monitorach ochrony, kiedy Rudy hakował kamery korporacji.

O czym jest film „Blue Beetle”?

Absolwent uniwersytetu, Jaime Reyes, powraca do rodzinnego domu, z sercem pełnym ambicji i oczekiwań na jutro. Ku jego zdziwieniu, dom wydaje się inny niż w jego wspomnieniach. W trakcie poszukiwań swojej drogi w życiu, Jaime przypada szczególna rola przez zrządzenie losu. Staje się właścicielem tajemniczego artefaktu, będącego produktem zaawansowanej obcej technologii: Błękitny Skarabeusz. Artefakt wyznacza Jaime’mu na swego łącznika z inną rzeczywistością. Chłopak zyskuje unikatowy pancerz, który daje mu dostęp do nieprawdopodobnej i niekontrolowanej siły. Pancerz ten nieodwracalnie kieruje losami Jaime’go, który przyjmuje nową tożsamość – staje się superbohaterem BLUE BEETLE.

źródło informacji: Collider + Osobiste wnioski po seansie