Manu Bennett nie wiedział kogo zagra w Arrowverse?

Manu Bennett zgodził się grać w „Arrow” nie wiedząc, kogo zagra. Sytuację najlepiej wyjaśnia wypowiedź aktora z 2013 roku dla portalu Greenarrowtv:

„W zasadzie zostałem zaangażowany do tego serialu jako postać o imieniu „Holloway”, a kiedy dotarłem na lotnisko, dostałem SMS-a od mojego menedżera, że ​​mam zagrać Deathstroke’a i pomyślałem: „Pomylili się”. Powiedziałem to na głos: „Kim jest Deathstroke?”, a facet na odprawie celnej powiedział: „O, grasz Deathstroke’a? To prawdziwy twardziel ze świata DC Comics!”. Nagle w mojej głowie pojawiło się mnóstwo pomysłów. Spojrzałem na komputer i zobaczyłem zdjęcia i inne informacje o Deathstroke’u. Potem wręczono mi scenariusz i zobaczyłem, że to facet na wyspie, który opiekuje się jakimś dzieciakiem”.

Zabawna sprawa, ale wyszło dla fanów dobrze

źródło: Greenarrowtv