„The Flash” na DVD i Blu-ray

Czy pamiętacie, że „The Flash” jest już dostępny na DVD i Blu-ray? Idealna okazja do zabezpieczenia się, kiedy z HBO Max potrafią znikać (bez wcześniejszej zapowiedzi) najnowsze produkcje DC.

Płytowe wydanie jest interesujące ze względu na materiały dodatkowe. Wśród nich znajduje się 36 minutowe wideo „Makin The Flash Worlds Collide” przedstawiające kulisy powstawania filmu np. analiza sceny pościgu. Brakowało mi w filmie większej uwagi skupionej na Supergirl i tu pojawia się 16 minutowy dokument „Supergirl: The Flash Daughter of Krypton”, który jest przeglądem komiksowego życiorysu postaci z uwzględnieniem różnych interpretacji (szkoda, że nie konkretnie w ramach filmu). No i nie zapominajmy o słuchowisku „The Flash: Escape the Midnight Circus”, czyli turnieju rozgrywającym się w alternatywnej rzeczywistości, podczas którego uczestnicy biorą udział w losowych grach na śmierć i życie.

Obraz, jak i dźwięk, standardowo na dobrym poziomie. Wśród wersji językowych znajduje się oryginalna ścieżka dźwiękowa, jak i polskie napisy czy dubbing.

O filmie wypowiadaliśmy się pozytywnie w wideo recenzji dostępnej na kanale oraz pisemnej na WWW. Zapraszam do obu materiałów, jeśli zastanawiacie się „czy warto?”.

Dziękuję Galapagos za przekazanie egzemplarza do omówienia. Dystrybutor nie miał wpływu na post i moją opinię