Nawiązania do DC Comics w finałowym sezonie „Stranger Things”
„Stranger Things” przyzwyczaiło nas do odniesień w kierunku DC i… nie inaczej jest z finałowym sezonem!
- W jednym z odcinków pada, że Robin nadała „bat-sygnał”
- Na słabość Nastki mówi się „kryptonit”…
- …a w pewnym momencie Nastka została nzwana „Supergirl”
Nic specjalnego, ale zawsze tak cieplej na serduszku, kiedy pojawiają się takie nawiązania!
P.S. Finałowy sezon „Stranger Things” dowiózł mi, ale nie brakowało oczojebny wad, co dokładniej opisałem w swojej opinii na Serialomaniaku.

