Lobo kontra Aquaman?! (Lobo #2)
Lobo kontra Aquaman?! Taka sytuacja miała miejsce w „Lobo #2”!
Ważniak dostał zlecenie na Aquamana w ramach swojego programu międzygalaktycznego. Zaczęło się od drwin (Arthur wyśmiał nowy kostium Lobo, możecie go zobaczyć na ujęciu), a potem zaczęła się ostra jazda, która nie miała ostatecznego rozstrzygnięcia – namieszali sponsorzy, dobrze przekombinowany temat
Kurde bele, o taki scenariusz prosi się w DCU. Byłby to świetny meta żart ze względu na Momoe w DCEU i DCU. Totalnie widzę na to miejsce, o ile Lobo dostałby R-kową animację po „Supergirl”!

