Odzież DC z Sinfashion

Święta, święta i po świętach. Zapewne Wasze szafy pękają w szwach od nadmiaru nerdowkisch ciuchów, a może półki uginają się pod naporem gadżetów DC? Na krótko przed świętami przeprowadziłem rekonesans wśród gadżetów DC, które można podarować fanom na święta. Dziś pod lupę ląduje przegląd odzieży licencjonowanej DC w jednym z internetowych sklepów.

Nie ukrywajmy, że w sieci zaleje Was oferta odzieży linczowanej DC. Ogromna ilość ofert, spora różnica cenowa, ból głowy jeśli zastanawiacie się co wybrać, i żeby jakość była adekwatna do ceny. Jestem ostrożny w internetowych zakupach ale poszukiwania trzeba prowadzić z wysoko uniesioną głową. Parę dni temu odezwał się do nas sklep Sinfashion informując nas o nowej kategorii skierowanej do czytelników DC. Faktycznie kategoria dedykowana maniakom DC jest całkiem atrakcyjna i znajdziemy w niej ładnie prezentujące się czapeczki, etui czy koszulki. Czapek nie noszę, z etui nie korzystam ale koszulkami nigdy nie pogardzę.

Skusiłem się na koszulkę z klasycznym wizerunkiem Bane’a. Gościa raczej nie muszę nikomu przedstawiać. Przesyłka nadana na następny dzień InPostem, do odbioru kolejnego dnia, wszystko ładnie i bezpiecznie zapakowane. Nie znam się na materiałach ale koszulka jest wygodna, miękka, cieplutka (jestem zmarźlakiem!) i przede wszystkim nie drapie, ani nie podrażnia skóry. Zdjęcia w sklepie przedstawiają faktyczny stan produktu. Zero różnic jeżeli chodzi o główną grafikę czy kolorystykę koszulki. Rozmiarówka zgadza się z danymi zamieszczonymi w sklepie. M-ka leży na mnie idealnie, choć po zdjęciach może wydawać się, że nie jest tak do końca. Winę zwalam na to, że nie umiem przyjąć pozycji modela odpowiedniej do mojej figury.

Ciężko trafić w mój gust i oczekiwania. Sinfashion jednak dał radę koszulką z Bane’m. Koszulki dorwiecie w przedziale cenowym 50-100zł, co uważam za odpowiednią cenę względem jakości produktu. Trzymam kciuki, żeby w przyszłości rozbudowała się kategoria produktów DC u Sinfashion o nowe wzory itp. Ręczę, że wtedy wrócę tam i zmniejszę pustą przestrzeń w mojej szafie.

Dziękujemy Sinfashion za udostępnienie koszulki do recenzji.