„Deadpool & Wolverine” – Ruszyła sprzedaż biletów w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tegorocznych wakacji – „Deadpool & Wolverine”. Film będzie miał pierwsze pokazy już 25 lipca. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. 26 lipca, to data, na którą czekają wszyscy fani Marvela. Tego dnia premierę ma „Deadpool & Wolverine”, a pierwsze seanse odbędą się już 25 lipca. Gwiazdami produkcji są oczywiście Ryan Reynolds i Hugh Jackman.

Na widzów czeka widowisko w reżyserii Shawna Levy’ego. „Deadpool & Wolverine” to amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o postaciach Deadpoola i Wolverine’a wydawnictwa Marvel Comics.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na 25 lipca oraz na tydzień premierowy od 26 lipca do 1 sierpnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.

26 lipca o 17:30 w Multikinie Młociny w Warszawie będzie można spotkać Deadpoola i Wolverine’a i zrobić sobie z nimi zdjęcie!

Materiał powstał we współpracy reklamowej z siecią kin Multikino. Partner dostarczył treść reklamową użytą we wpisie.