Ghost-Maker nie jest dłużej liderem Batman Incorporated

Ghost-Maker zrezygnował w roli lidera „Batman Incorporated” w finale serii. Powód? Ghost-Maker uważa, że „jego” drużyna nie wywiązała się z podstawowej zasady, czyli „bez zabijania”. Co prawda ekipa twardo trzymała się zasady narzuconej przez Batmana, ale niestety sytuacja z Jokerami doprowadziła do śmierci 30 ludzi i jednego członka ekipy. Liczba ofiar odbierana była przez lidera jako przyczynienia się do śmierci, dlatego postanowił zejść ze stanowiska.

Ghost-Maker chciał całkowicie rozwiązać drużynę. Innego zdania byli członkowie Batman Incorporated. Wszyscy, z wyjątkiem Clownhuntera, chcieli dalej działać wspólnie uważając, że są dla siebie rodziną. Ekipa dalej działa, w dalszym ciągu wyszukują przydupasów Jokera, ale z nowym liderem, którego właściwie nie określono.

Jakie będą dalsze losy Ghost-Makera i Clownhunter? Czas pokaże. Na ten moment nic nie wiadomo. Cieszę się z takiego obrotu spraw, ponieważ każdy z obojga bohaterów ma szansę na rozwój, podkreślenia swojej niezależności. Finał serii, czyli „Batman Incorporated #12”, trafił do sprzedaży w zeszłym tygodniu.