Alternatywne zakończenie gry „Batman. Arkham City”

Znacie alternatywne zakończenie „Batman. Arkham City”? Nie musimy czekać do finałowej walki Batmana, żeby zobaczyć napisy końcowe.

Wszystko przez Catwoman! Druga misja z jej udziałem kieruje nas do skarbca TYGER. Z pomocą Ivy możemy zabrać kosztowności i w tym momencie podjąć kluczową decyzję: lecimy pomóc Batmanowi, bo chłop inaczej nie podniesie przygniatającego go kamienia lub dać w długą z kosztownościami. Wybór drugiej ścieżki spowoduje, że Catwoman opuści lokalizację mając sporą sumkę na koncie, a Batman umrze. Sytuację prezentuje gameplay dostępny na kanale Batman Arkham Videos.

Heh… Niestety czarny scenariusz nie jest nam pisany. Owszem, zobaczymy napisy końcowe po podjętej przez nas decyzji, ale po paru minutach zostaniemy cofnięci do momentu podejmowania przez nas decyzji. Tym razem bez możliwości ponownej ucieczki z kasą w walizkach. Catwoman dojdzie do drzwi i rzuci motywacyjnym tekstem do misji ratowniczej. Jedyną opcja jest ruszenie Gackowi na ratunek. Szkoda, że nie możemy pełnoprawnie zakończyć gry czarnym scenariuszem. Ale kto by się tym przejmował. Liczy się decyzja podjęta w pierwszej kolejności!