DC zapowiada wydarzenie „Bad Seeds”
DC przypomniało o zbliżającym się wydarzeniu w Gotham „Bad Seeds” (okładka sztos!)
Wydarzenie potrwa od sierpnia do października i głównym problemem będzie nasza burmistrzyni, która postanowi na jedną noc przekształcić Gotham w dżunglę! Wydarzenie obejmie wszystkie batserie: Batman, Detective Comics, Nightwing, Catwwoman, Harley Quinn, no i oczywiście Poison Ivy.
Będzie sporo akcji, motyw przetrwania (goszczący na okładkach, super się prezentują), kulminacja dotychczasowych wątków (może wywalę Vanadala na zbity pysk?), no i najważniejsze EVENT Z INNYM ZŁOCZYŃCĄ NIŻ JOKER. Nad całością czuwają Matt Fraction i G. Willow Wilson, więc można spać spokojnie – zapowiada się dobrze, na pewno wsiadam w ten pociąg!
źródło: DC

