TOP strzał Green Arrowa

Green Arrow to zwykły, niewyróżniający się łucznik? Nic bardziej mylnego! Miliarder ma wiele cech wyróżniających go na tle superbohaterów. Odstawiając na bok jego cechy charakteru, na moment zwróćmy uwagę na arsenał strzał. Specyficzny arsenał, co uwodni poniższe zestawienie wybranych dziwnych strzał. Dlaczego dziwnych?

Kocia strzała

Na początku groty umieszczono sztucznego kota. Dlaczego? Miał pomóc policjantowi przezwyciężyć jego strach przed kotami.

Strzała atomowa

Green Arrow posiada w swoim arsenale strzałę z umocowanym ładunkiem atomowy. Strzała ostatni raz pojawiła się w serii „Injustice”. Oliver zgarnął za nią niezłą naganę od Black Canary, która była przerażona, że jej mąż trzyma taką rzecz w mieszkaniu z małym dzieckiem.

Strzała z wiecznym piórem

Oliver uznał, że wieczny atrament będzie idealny do śledzenie przestępców. Cóż, przynajmniej nie można mu odmówić pomysłowości.

Strzała z rękawicą bokserską

Najpopularniejsza strzała w kołczanie Olivera. Niepraktyczny patent, który znalazł odwzorowanie w rzeczywistości za sprawą serialu „Arrow”. W jednym z odcinków Oliver nabił grotę na pobliską rękawicę, a następnie ogłuszył swojego przeciwnika.