TOP piosenek DC Comics

Śpiewać każdy może. Słyszeli o tym aktorscy bohaterowie seriali i filmów DC, niejednokrotnie dając popisy wokalnych umiejętności. W zestawieniu ująłem najlepsze piosenki, które warto pamiętać.

People Like Us – Doom Patrol

Kawałek „People Like Us” wykonany przez Negative Mana w 1 sezonie „Doom Patrol” – dostępne na HBO GO.

„More i Cannot Wish You” – Arrowverse

„More i Cannot Wish You” wykonany przez 3 Panów z Arrowverse – Joe, Martin oraz Malcolm. Piosenka miała miejsce w trakcie crossoveru serali DC przypadającego na 3 sezon produkcji.

Ain’t No Mountain – „Titans”

Kawałek zaśpiewany przez Hawk i Dove w 2 sezonie „Titans” – dostępne na Netflix. Niestety Dove miała podłożony głos…

Super Friends – „Flash” i „Supergirl”

Wspomniałem wcześniej o muzycznych crossoverze seiali DC przypadający na 3 sezon. Prawdziwymi gwiazdami crossoveru, na których najbardziej czekali widzowie, to Flash (Grant Gustin) oraz (Melissa Benoist). Oczekiwania fanów zostały spełnione w wykonaniu „Super Friends”.

I will survive – „Lucifer”

Gwiazda serialu „Lucifer” ma głos, co udowodnił niejednokrotnie m.in. wykonując „I will survive”. Kawałek zaśpiewany w 3 sezonie – serial dostępny na Netflix.

Bollywood w „Legends of Tomorrow”

Serial słynie z oryginalnej, humorystycznej konwencji. Idealne pole do odegrania Bollywood, co wyszło genialne – miało to miejsce w 4 sezonie.

Solówka Pingwina w „Gotham”

A tak, Pingwin w „Gotham”, konkretniej w 4 sezonie, pokazał, że nie tylko idealnie oddaje ducha postaci, ale ma to coś w głosie.

Dodatek nr 1 – Glee

Grant Gustin i Melissa Benoist na długo przed Arrowverse dowiedli, że mają smykałkę do śpiewania. Miało to miejsce w serialu „Glee”. Dowód? Proszę bardzo – tylko wybrane kawałki, za dużo tego jest.

Dodatek nr 2

Obowiązkowa piosenka na święta. Pozdrowienia od Jokera!