Kolekcja figurek superbohaterów Eaglemoss

DC Eaglemoss - kolekcja figurek

Eaglemoss DC Comics – Kolekcja Superbohaterów jest kolekcją figurek przedstawiającą najważniejsze postacie ze świata DC Comics. Figurki przedstawiają bohaterów i złoczyńców DC Comics, wykonanych w skali 1:21. Historia każdej postaci jest spisana w 16-stronicowym magazynie, który dołączany jest do każdej zakupionej figurki.

Parę osobistych słów o ofercie Eaglemoss:

Kolekcja prezentuje się na prawdę wybornie. Na pierwszą pochwałę zasługują opakowania, w których znajdują się figurki. Prezentuje się na prawdę ładnie z wizerunkiem bohatera z New52. Figurki w nich są na tyle zabezpieczone, że nie musicie obawiać się uszkodzeń. Prezentują się na tyle ładnie, że opłaca się umiejścić je w widocznym miejscu. Gwarancja dodatkowych wrażeń wizualnych Emotikon wink
Zawartość pudełka prezentuje się jeszcze lepiej. Poza figurką znajdziemy malutką książeczkę, w której opisana jest historia bohatera, na krótko streszczenie jego historii itp. Na prawdę genialne rozwiązanie dla osób, które chcą poznać najważniejsze szczegóły bez sięgania po wszystkie komiksy.

A co z figurkami? To jest moja ulubiona część, ponieważ prezentują się one na prawdę dobrze! Są one dobrze wykonane i starannie dopracowane. Producenci zadbali o najdrobniejsze szczegóły, i co najważniejsze, są idealnie pomalowane. Sprawdziłem każdą z figurek dokładnie i nie zauważyłem odprysków, braku farby itp. Miłym ukłonem w kierunku fanów starego uniwersum jest to, iż prezentują one wizerunki bohaterów ze starszego okresu wydawanych komiksów. Poniżej możecie sami zobaczyć, jak prezentuję się figurkowe wersji Flasha, Green Arrow, Robina, Deathstroke’a, Harley Quinn, Deadshota, Catwoman i Wonder Woman

No tak, padło parę słów pochwalnych, a co z wadami? Nie zauważyłem ich, ale jeśli miałbym być na prawdę czepliwy to wymieniłbym na siłę tylko dwie:
– Wspomniane książeczki są tylko w języku angielskim. Zawiedzione będą osoby, które nie radzą sobie najlepiej z tym językiem, ale jest na to rozwiązanie… kolejna motywacja i okazja, aby poduczyć się angielskiego.
– W większości figurek są zachowane odpowiednie proporcje, ale u niektórych można zauważyć pewne “odchylenia”. Tylko w przypadku figurki Robina odniosłem wrażenie, że jego głowa była ciut za mała w stosunku do reszty ciała i nieco za ciemna karnacja.

Podsumowując – Figurki są na prawdę świetne i opłaca się je zakupić. Cena jest adekwatna, co do oferowanej jakości i zawartości. Prawie wszystkie figurki kosztują dokładnie 49,90zł. Ten, kto orientuje się trochę w temacie, doskonale wie, że jest to atrakcyjna cena. Ciężko znaleźć jakąkolwiek figurkę dobrej jakości i do tego nową, jeśli chcielibyśmy na upartego wydać tylko 50zł. Dzięki Eaglemoss mamy taką możliwość.

Dziękujemy firmie Eaglemoss za udostępnienie figurek recenzenckich. Figurki możecie bezpośrednio zakupić w ich sklepie internetowych — https://www.eaglemoss.com/pl-pl/bohaterowie-komiksow/dc-comics-kolekcja-superbohaterw/