Ziemia 9

Na ziemi tej żyją postacie z imprintu DC jakim jest Tangent Comics. Uniwersum to różni się od klasycznego tym, że w całej jej historii mieszkańcy mieli do czynienia z superbohaterami i superłotrami. Ekonomia, geografia i polityka są ukształtowane przez ich obecność.
– Największym bohaterem tej Ziemi jest Atom, który posiada zdolność modyfikowania gęstości swojego ciała.
Batman jest przeklętym średniowiecznym lordem, który potrafi przenieść swoją świadomość na inne obiekty i w ten sposób używa swoich starych zbroi do operowania z Londynie.
Flash jest szalenie popularną aktorką, której zdolności wynikają z kontroli nad światłem.
– Green Lantern jest pradawną bohaterką, która nie starzeje się gdy jest w pobliżu swojej latarni, za pomocą której jest w stanie ożywiać zmarłych.
– Spectre w wyniku eksperymentu otrzymał moce przenikania przez obiekty.
– Manhunter to ocalała z wojny w Czechosłowacji bohaterka.
– Lori Lemaris, Mary Marvel i Madame Xanadu operują zamiennie jako Joker, anarchistyczny bojownik o wolność ludzkości. Po śmierci Manhuntera jego tożsamość objęła Lori.
– Plastic Man to naukowiec, którego ciało na stałe zostało przemienione w plasik
Wyżej wymienieni bohaterowie stanowią grupę Secret Six.

Superman jest dyktatorem, którego możliwości umysłu zostały sztucznie powiększone w wyniku działania eksperymentalnego serum.
Nightwing” to tajny rządowy zespół powołany przez prezydenta Kenedy’ego, którego zadaniem było monitorować aktywność superludzi.