Tytani odegrają większą rolę w nowej erze DC?

Opis „Nightwing #101” sugeruje, że w „Dawn of DC” to Tytani, nie Liga Sprawiedliwości, będzie dźwigała na barkach największą odpowiedzialność w walce ze złem i bezprawiem. W opisie fabularnym zeszytówki jest nadmienione, że Superman osobiście powie Graysonowi, że teraz jest jego czas prowadzenia. Grayson zbierze grupę przyjaciół i osiądą się w Bludhaven skąd będzie działać globalnie.

Okładka wykonana przez Travisa Moore (pierwsza). pokazuje prawdopodobny skład nowej drużyny (Tytani? Nowi Tytani? Grunt, że Tytani!): Nightwing, Flash (Wally West), Starfire, Beast Boy, Raven, Donna Troy i Cyborg. Stan rzeczy potwierdza druga okładka wykonana przez Redondo.

Bardzo cieszy mnie ten obrót sytuacji. Od dłuższego czasu scenarzyści powinni skupić się na nowym pokoleniu zamiast do znudzenia wykorzystywać ikonicznych superbohaterów. Nowe pokolenie wniesie powiew świeżości otwierając persepktywy na nowe doświadczenia. Gdyby ktoś wątpił w te słowa to wystarczy spojrzeć na jakość „Nightwing” (Pamiętajcie, Nightwing is awesome) czy „The Flash”.