DC Rebirth – tydzień 62 (26.7.2017)

Action Comics #984


Superman i jego sojusznicy zostają uwięzieni w Phantom Zone. Również Eradictor i Cyborg Superman zostają wysłani do tego wymiaru. Ich celem jest odszukanie żony i córki Zoda. Tymczasem młody Jon i Supergirl stają do walki z Zodem. Czy wyjdą z tego cało? Całości wydarzeń przygląda się Mr. Oz.

All-Star Batman #12


Batman ratuje zatopiona łódź podwodną, a Alfred wyjawia Bruce’owi że w przeszłości powiązany był z Nemesis, ich obecnym wrogiem. Batman i Alfred tracą element zaskoczenia, gdy helikoptery Programu Nemesis atakują ich kryjówkę

Batgirl #13


Batgirl i Catwoman łączą siły w celu odnalezienia zwierzęcych internetowych celebrytów, do których należy kotka Catwoman, dzięki której to Selina miała otrzymywać wpływy z lokowania produktów. A jak wiemy Selina nie lubi jak zabiera się jej pieniądze.

Batman Beyond #10


Bruce w ostatniej chwili powstrzymuje Damiana przed zabiciem Terry’ego. Podczas jego prób przekonania syna do powrotu na stronę prawa, w stroju Batmana aktywują się protokoły bezpieczeństwa które sprawiają, że zbroja walczy sama. W dużo bardziej bezwzględny sposób. Damian zaczyna przegrywać i nie pomaga mu nawet Goliath, którego Terry zabija. Terry i Damian stają do ostatecznego boju.

Blue Beetle #11


Okazuje się, że Jaime robi sobie z Korda “jaja” i zbroja tak na prawdę nie przejęła nad nim kontroli. Razem z Dr. Fatem ostatecznie pozbywają się zagrożenia ze strony Ariona Sagi. Chłopak nie jest jednak szczęśliwy, gdyż Skarabeusz zostanie z nim do końca życia. Podczas standardowych szkolnych zajęć Jaimego nawiedza wizja przyszłych wydarzeń, podczas których zetrze się z jeszcze potężniejszym wrogiem, a w Gotham Batman zaczyna interesować się Błękitnym Skarabeuszem.

Detective Comics #961


Drużyna Batmana stawia czoła Azraelowi. Wewnętrzny głos obrócił Jeana przeciwko swoim przyjaciołom. Czy Batman i Zatanna przemówią mu do rozsądku?

Hal Jordan and the Green Lantern Corps #25


Sojusz Korpusu Zielonych Latarni i Korpusu Sinestra zostaje zerwany w wyniku wyjścia na jaw prawdy o zabójstwie żółtego Latarnika. W międzyczasie na Qward okazje się, że Thaal Sinestro jednak przeżył eksplozję wywołaną przez Hala Jordana…

Justice League of America #11


Liga Sprawiedliwych toczy bój z Kingbutcherem. W ostatniej chwili przeciwnik zbiega z pola walki. Po skończonej walce Atom powraca do swojego pokoju badawczego. Algorytm komputerowy odnajduje ślad Palmera. Czy jest nadzieja na ratunek dla niego?

Suicide Squad #22


Bomba tyka. W porę Oddział Samobójców zostaje uratowany przez Enchantress, która wstrzymuje czas. Quinn udaje się zlokalizować uciekającego Boomera, który stchórzył na wieści o tykającej bombie. Amanda Waller zleca kolejną misję. Tym razem celami są Killer Frost i Batman.

Teen Titans #10


Jacksonn zostaje porwany przez Black Mante. Okazuje się, że odwieczny wróg Aquamana jest ojcem chłopca. Manta potrzebuje syna, gdyż naszyjnik stanowi mapę do ukrytego skarbu rodu, z którego wywodzi się matka Jacksonna. Tymczasem Tytani mobilizują się, by ruszyć z misją ratunkową dla przyjaciela.

The Flash #27


Negative Speed Force przemieniła Barry’ego w żądnego krwi speedstera, który dąży jedynie do zabicia Reverse-Flasha. W końcu Flash odbiera Thawne’owi jego moce a Iris używa destrukcyjnej broni z przyszłości, która zmienia arcywroga Flasha w kupkę prochów. Barry i Iris cofają się do XXI wieku, jednak Iris nie chce porozmawiać z Barrym, czując się oszukana tym, że nie powiedział jej, że jest Flashem.

The Hellblazer #12


John zdobywa się na ostateczne poświęcenie ratując tym samym życie niewinnych. Wiecie jednak, że Hellblazer ma niejednego asa w rękawie i to Diabeł musi uważać, kiedy Constantine podpisuje cyrograf.

Wonder Woman #27


Diana ratuje przyjęcie weselne przed eksplozją, biorąc na siebie całą siłę wybuchu, ale okazuje się, że jeden z odłamków wbił się w Ettę. Ratując przyjaciółkę Diana dowiaduje się, że ma “wroga w szeregach”.