Ślub Batmana i Catwoman

Ślub Batmana i Catwoman

Część pierwsza:
“DC Nation #0” – “The Joker: Your Big Day”

dcnation0

Pewnego dnia do jednego z domów w Gotham City włamuje się Joker. Nie jednak po to, by zdobyć przydatną rzecz do jednego ze swoich planów, nie po to by porwać kogoś posiadającego konkretną wiedzę i nie nawet po to by po prostu z zimną krwią zamordować jego mieszkańców. Nie, tym razem Joker czeka na pocztę, a konkretnie na zaproszenie na ślub Batmana. Mieszkający w domu Roger Martello szaleje ze strachu, gdyż nie dość że jest przetrzymywany przez Jokera, to Klaun oznajmił, że jeśli nie otrzyma zaproszenia będzie smutny. A gdy jest smutny zabija ludzi.

Roger próbuje przemówić Jokerowi do rozsądku, mówiąc że nie ma najmniejszego powodu aby to on właśnie dziś otrzymał taki list, lecz Joker uparcie stoi przy swoim. Nagle przez otwór w drzwiach wpada dzisiejsza korespondencja, a Joker przystępuje do przeglądania jej. Nagle ucieszony oznajmia, że został zaproszony i wybiera się na ślub Batmana po czym strzela Rogerowi w głowę oznajmiając, że zabija ludzi, gdy jest szczęśliwy. Zakrwawiony list otworzony przez Jokera jest tak na prawdę listem ze szkoły córki Rogera, w którym szkoła informuje, że Mary spóźnia się na zajęcia.

Część druga:
“Batman: Prelude to the Wedding – Red Hood vs. Anarky #1”

redhoodvsanarky1

Red Hood został oddelegowany przez Batmana do ochrony wieczoru panieńskiego Catwoman. Oczywiście nie za darmo, tylko za 150 tysięcy dolarów. Znudzony dostaje ostrzeżenie od strzegącego go z bazy Outlaws Bizarro, który informuje go że na dachu klubu mają miejsce jakieś podejrzane aktywności. Są to anty-feminiści, namówieni przez Anarky’ego do wysadzenia w powietrze klub dla kobiet w którym akurat bawi sie Catwoman. Jason bardzo szybko sobie z nimi radzi po czym wydobywa z nich informację o tym, że Anarky postanawia dziś rozpocząć konserwatywną rewolucję, a główne uderzenie nadejdzie o północy. Jason rozkazuje Outlawsom pozostanie w domu bo sam zamierza zająć się tą sprawą. Co więcej, były Robin zdradza nam, że Bruce uprzedził go iż Selina najprawdopodobniej szybko znudzi się imprezą i zechce zrobić coś w swoim “starym stylu”.

Nie myli się, gdyż  Catwoman przyprowadza swoje koleżanki do klubu dla gothów w podejrzanej dzielnicy, w którym w młodości spędzała wiele czasu. Przypadkowo klub ten znajduje się obok miejsca z którego Anarky zamierza koordynować atak swoich ludzi. Bizarro teleportuje Jasona na dach na którym stroi złoczyńca, po czym obaj rozpoczynają walkę. W jej trakcie wychodzi na jaw że po klubem znajdują się nie, jak sądził Red Hood, konserwatyści, lecz ludzie wyznający najróżniejsze sprzeczne ze sobą ideologie, którzy zmanipulowani przez Anarky’ego rozpoczną chaos na ulicach Gotham. Po znokautowaniu Anarky’ego Red Hood wysyła wiadomość do wszystkich będących w kontakcie ze zbirem – jeżeli się rozejdą ich organizacja otrzyma dotację, w innym przypadku dotację otrzyma druga strona.  Tłum rozchodzi się a Red Hood zabiera przeciwnika na komisariat. Tam dowiadujemy się, że Anarky zrobił to na polecenie Jokera, któremu chciał zaimponować. Tam do Jasona dzwoni Bruce, który mówi mu, że Selina go zauważyła i czeka na zwrot pieniędzy.

Trafiamy do kryjówki Jokera, w której widzimy łotra otwierającego stosy kopert i martwiącego się tym, że nie dostał zaproszenia na ślub Batmana. Obok leżą ciała kilku listonoszy…

Część trzecia:
“Batman: Prelude to the Wedding – Robin vs. Ra’s al Ghul #1”

robinvsrasalghul1

Damian Wayne i Selina Kyle zamawiają u jednego z krawców odzienie, które Damian założy na ślubie Seliny i swojego ojca.  Zostaje ukłuty przez krawca, lecz zachowuje spokój, co nie przychodzi mu bez trudów. Catwoman komplementuje Robina mówiąc, że znając go, krawcowi mogła stać się krzywda. Damian przerywa jej oznajmiając, że większość ich poprzednich spotkań miała miejsce podczas starć Batmana i Catwoman. Opowiada też o sobie: jest synem Batmana i Talii al Ghul, a zarazem wnukiem Ra’s al Ghula, ekoterrorysty i przywódcy Ligi Zabójców. Jego geny były opracowane w laboratoriach, aby jego ciało mogło służyć jak nowy nośnik świadomości starzejącego się już dziadka, a w wieku dziesięciu lat był już jednym z najniebezpieczniejszych zabójców na świecie. Teraz jednak jest starszy i nie potrzebuje Dicka Graysona ciągle przypominającego mu o tym, że nie powinien zabijać. Damian stwierdza też, że zapewne teraz Selina będzie chciała, by ten nazywał ją “mamą”, co całkowicie poraża Catwoman.

Próbując jakoś wybrnąć z sytuacji Selina mówi, że powinni zająć się dalszymi przygotowaniami w ramach wieczoru panieńskiego, lecz Damian ujawniając schowany pod ubiorem strój Robina oznajmia, że on świętuje po swojemu, po czym wspina się na dach i zmierza do… salonu gier, by zagrać w swoje ulubione “Cheese Viking”. Kiedy jest już blisko coś przecina jego linę powodując bolesny upadek. Tym kimś okazuje się odziany w czerń, uzbrojony w bicz chłopak w jego wieku, który wyzywa Damiana do walki. Aion, bo tak się przedstawia, mówi, że czas jest jak koło i czasami przyszłość podróżując szybciej może dogonić teraźniejszość, po czym ujawnia swoją prawdziwą tożsamość. Napastnik to syn Bruca Wayne’a i Seliny Kyle. Damian twierdzi, że nie jest to możliwe i zastanawia się jaka sztuczka stoi za obecnością Aiona. Przeciwnik zdradza, że końcówki jego bicza pokryte są psychoaktywną substancją, która po krótkim czasie wywołuje u Damiana halucynacje, w których to Damian jest Batmanem, otoczony płonącym Gotham (słynne Batman in Bethelhem). Aion odbiera mu maskę Batmana i zakłada ją sobie, lecz zostaje brutalnie pobity przez Damiana, który zaczyna zdawać sobie sprawę z tego co jest prawdziwą przyczyną halucynacji. Nie bicz Aiona, który sam tak na prawdę jest halucynacją, lecz igła która zakuła go podczas wizyty u krawca. Robin wybudza się z halucynacji a jego oczom staje jego dziadek, Ra’s al Ghul.

Między wnukiem a dziadkiem nawiązuje się pojedynek, podczas którego Ra’s wyjawia Damianowi, że ten był dla niego jedynie narzędziem. Najpierw jako potencjalne nowe ciało, a następnie jako rzecz, która przekona Bruce’a do dołączenia do Ra’sa. Potem zauważa, że nie będąc w stanie zabić Aiona, rywala do dziedzictwa swojego ojca, pokazał tylko jak słaby się stał przez nauki Nietoperza oraz przybranych braci. Dziadek wygrywa walkę, zostawiając na odchodnym wnuka z twierdzeniem, że Damian sam jest swoim najgorszym wrogiem i kiedyś zostanie zastąpiony tak jak Talia.

Po powrocie z wieczoru panieńskiego do rezydencji Wayne’ów, Selina zastaje czekającego na nią w salonie Damiana, który pyta ją o to, czy ona i jego ojciec planują mieć dzieci. Selina nie chce odpowiadać, lecz za prośbą Damiana zdradza, że sądzi, że przez swoje dawne zbrodnie nie zasługuje na to, żeby zostać matką. Dodaje też, że nie sądzi żeby miała na tyle szczęścia, by zostać matką dla kolejnego Damiana Wayne’a, co z kolei wprawia w osłupienie Robina. Rozmowa kończy się “umową” pomiędzy Seliną i Damianem: Selina mówi, że Damian nie musi nazywać ją “mamą” jeśli nie chce, a ta dwójka postanawia wspierać siebie nawzajem.

Ra’s al Ghul po powrocie do kryjówki Ligi Zabójców odkrywa, że ktoś z wyjątkową brutalnością wymordował i okaleczył jego ludzi, pozostawiając jedynie wymalowane na ścianie “HA HA HA HA HA HA HA”.

Część czwarta:
“Batman: Prelude to the Wedding – Nightwing vs. Hush #1”

nightwingvshush1

Superman i Nightwing wyciągają Batmana na spokojny wieczór kawalerski, polegający na wizycie w Batburgerze i łowieniu ryb w jednym z innych światów. Wieczór zostaje jednak zakłócony przez Husha, który odciąga Supermana w inne miejsce i pod jego nieobecność wyrzuca Batmanowi, że ten zapomniał o swoim pierwszym przyjacielu. W trakcie walki Hush wystrzałem z wyrzutni rakiet uszkadza portal który Superman otworzył aby umożliwić drogę “na ryby’ i wpada w niego razem z Nightwingiem.

Zamiast do sielskiego świata z małym jeziorkiem pełnym ryb zostają przeniesieni do wymiaru przypominającego Gotham, gdzie szybko atakują ich stworzenia wyglądające jak ludzie bez twarzy. Uciekając do Wayne Manor panowie przeprowadzają poważną rozmowę na temat tego, dlaczego Bruce nie zaprosił Tommy’ego na ślub. Ten zawsze był zazdrosny o to co posiadał i jaki był młody Wayne, więc nawiązanie normalnej i zdrowej przyjaźni nie było możliwe. Okazuje się, że Hush dowiedział się o ślubie od Jokera, a następnie, żeby ponownie “zostać najlepszym przyjacielem” Bruce’a ponownie poddał się operacji plastycznej by przypominać… Nightwinga. Otwiera się brama pomiędzy wymiarami, z której Batman wciąga Nightwinga do ich świata, lecz Hush zostaje razem z potworami.

Rankiem, gdy rany Nightwinga zostały już opatrzone, ten podsłuchuje rozmowę z której wynika, że Superman będzie świadkiem na ślubie Batmana, jednak nie ma tego swojemu przybranemu ojcu za złe. Dick mówi też Batmanowi, że to, iż wyprowadził się do Blüdhaven nie oznacza, że chce zerwać kontakty z Brucem. Jakiś czas później Nightwing dzwoni do Batgirl aby ostrzec ją, że Joker dowiedział się o ślubie Batmana i Catwoman.

Część piąta:
“Batman: Prelude to the Wedding – Batgirl vs. The Riddler #1”

batgirlvstheriddler1

Batgirl wraca ma chwilę z patrolu do swojego mieszkania w Burnside (jedna z dzielnic Gotham) żeby coś zjeść i zadzwonić przy okazji do Black Canary. Z rozmowy dowiadujemy się że Green Arrow i Black Canary wybierają się na ślub Batmana i Catwoman oraz że Barbara zaczęła spotykać się z kimś nowym, kto nie jest Nightwingiem. Barbara przyznaje jednak, że ciągle czuje coś do Graysona. Rozmowę przerywa wołanie o pomoc. Gdy Batgirl zjawia się na miejscu odnajduje kobietę, której żona została uprowadzona ze swojej kwiaciarni. Młoda bohaterka zauważa dym na pobliskim dachu na który czym prędzej się udaje, powiadamiając przy tym Gotham City Police Depertment Tam Barbara odnajduje walkmana z wiadomością od Riddlera – musi zagrać w jego grę bez wzywania jakiejkolwiek pomocy, bo inaczej ludzie zaczną ginąć.

Riddler zadaje Batgirl pierwszą zagadkę oraz wyjaśnia swoje motywy: wie, że Batgirl jest osobą wyjątkowo inteligentną i obdarzoną zdolnościami programowania oraz posiada znakomitą pamięć, dlatego tym razem postanowił rzucić wyzwanie jej. Uprowadził 4 osoby z całego Burnside i odnalezienie każdej z nich będzie wymagało rozwiązania innej zagadki. Barbara odnajduje pierwszą uprowadzoną w cmentarnym mauzoleum i szybko ratuje ją od opadającymi na nią wielkimi ostrzami. Tam znajduje się też kolejna kaseta do walkmana.

Ratując następne osoby razem z Barbarą dowiadujemy się, że w związku z tym, że Batman zamierza poślubić swoją byłą przeciwniczkę, może on też jest w stanie znaleźć swoją drugą połówkę, w tym przypadku kogoś spośród bohaterek. Z racji niezwykłej inteligencji postanowił “sprawdzić” czy Batgirl “nada się” na jego wybrankę. Kolejne kasety mówię o tym, że kobiety lgnęły do niego przez pieniądze które posiadał oraz mądrość, która była dla nich atrakcyjna, jednak poza fizycznością, nie był do nich w żaden sposób przywiązany. Dopiero spotkanie z Jokerem poprzedniego dnia (sprawdźcie “Batman: Prelude to the Wedding – Nightwing vs. Hush”) uświadomiło mu że może odnajdzie swoją drugą połówkę w swoim największym wrogu.

Kiedy Batgirl w końcu spotka Riddlera ten zamiast powiedzieć cokolwiek, wręcza jej kolejną kasetę, na której usłyszeć możemy, że fakt iż Barbara rozwiązała zagadkę Nygmy sprawia, że ten ją pokochał. Rozpoczyna się między nimi walka w której Riddler wydaje się górować nad Batgirl, której kaseta wyznaje, że Riddler nie widzi dla siebie miejsca na odkupienie tak jak zrobiła to Catwoman. Gdy Riddler zaczyna dusić Barbarę ta nokautuje go uderzając go w głowę walkmanem, który towarzyszył jej całą noc, po czym odnajduje ostatnią uprowadzoną – małą dziewczynkę trzymającej pierścionek z brylantem.

Rankiem na miejsce pojedynku przybywa GCPD z komisarzem Jimem Gordonem (ojcem Barbary) na czele. okazuje się, że niestety Riddlerowi udało się uciec, jednak komplementuje bohaterkę (nie wiedząc, że jest jego córką) za udane “polowanie”. Oddalając się w swoją stronę Batgirl dzwoni do Nightwinga i zaprasza go na kawę.

Na nieznanym bliżej kontenerowcu widzimy związanego, pobitego i krwawiącego Riddlera w otwartym bagażniku samochodu i stojącą nad nim Harley Quinn pytającą go, gdzie jest Joker.

Część szósta:
“Batman: Prelude to the Wedding – Harley Quinn vs. The Joker #1”

Dwójka młodych chłopaków ze slumsów zwiedza jeden z magazynów z Gotham. Jeden z nich opowiada drugiemu, że to miejsce było kiedyś lokalizacją, którą superzłoczyńcy upatrzyli sobie do konstruowania pułapek na superbohaterów. Nagle jeden z silosów pęka a z niego razem z toną popcornu wypada… Joker. Złoczyńca cieszy się, że tak łatwo udało mu się wydostać i zaczyna snuć plany na wieczór. Nagle jednak uderza go samochód, który jak się okazuje prowadzi Harley Quinn. Gdy Joker próbuje żartować, Harley uderza go młotem w głowę, a klaun traci przytomność.

Joker budzi się związany w innym z silosów którzy jest zalewany nadzieniem do pączków, którego szczególnie nie lubi. Mówi, że podejrzewa iż znalazł się w tej sytuacji dlatego, że nie został zaproszony na ślub Batmana i Catwoman i obiecuje, że jeżeli Harley go wypuści to będzie grzeczny… w swoim stylu. Silos zostaje zalany do pełna, ale Jokerowi udaje się w jakiś sposób wynurzyć i wydostać. Harley doskakuje do Jokera i mówi, że chodzi o zupełnie coś innego. Była dziewczyna chce, by jej były chłopak poczuł się tak jak ona w ich chorym związku: najpierw tonąca w pułapce tego czego nienawidzi, później czująca bezsilność gdy nie jest w stanie się uwolnić, następnie euforię gdy czuła, że znalazła jakieś wyjście, by ostatecznie znowu zostać spętana przez jego chore wpływy. Kończąc monolog, Harley ponownie nokautuje Jokera.

Joker budzi się ponownie, tym razem będąc zmuszonym do oglądania ulubionej bajki z dzieciństwa Harley, której on osobiście nienawidzi. Quinn opowiada mu, że kiedy była dzieckiem marzyła o losie księżniczki z bajki i swoim księciu który przyjedzie po nią na białym koniu. Zdradza też, że pierwotne wersje bajek kończyły się zazwyczaj negatywnie, a na w trakcie ich trwania ktoś tracił głowę. W tym momencie za związanym Jokerem pojawia się drwal na usługach Harley, uzbrojony w wielką siekierę. Quinn oznajmia, że zamierza zabić Jokera właśnie dlatego, że ślub, który czeka jej przyjaciółkę jest właśnie takim jej wymarzonym ślubem. Choć wie, że ona sama najprawdopodobniej nigdy nie doczeka czegoś takiego, chce, by Catwoman mogła się cieszyć jej największym marzeniem. I gdy już drwal ma zabić Jokera okazuje się… że ten przewidział sytuację w której się znalazł. Okazuje się, że Joker wiedział którego z ich byłych ludzi Harley weźmie do pomocy w pozbyciu się swojego byłego partnera. Drwal ku przerażeniu uwalnia Jokera, by po chwili zostać przez niego zamordowanym. Po krótkiej szamotaninie klaun uderza Harley w głowę tępą stroną siekiery, przez co jego była dziewczyna traci przytomność. Joker oznajmia, że ta jeszcze zrozumie swój błąd, zrozumie że go kocha i do niego wróci, a sam udaje się do pewnej katedry w Gotham.

Część siódma: “Batman #48”

batman48

Pewnej nocy w Gotham Joker pojawia się na ślubie bliżej nieznanej pary oraz morduje gości, a w następnej kolejności pana młodego. W tym momencie go kościoła wpada Batman, a Joker bierze za zakładniczkę pannę młodą, której jednak po chwili również strzela w głowę i mówi, że teraz bez zakładnika zdany jest na Nietoperza. Batman i Joker zaczynają walczyć; Jokerowi udaje się nawet wystrzelić w stronę głowy Batmana, jednak ratuje go kevlarowa maska. Okazuje się, że Joker wywabił Mrocznego Rycerza do tego kościoła, gdyż chce z nim porozmawiać – szaleniec wie o ślubie Batmana z Catwoman.

Bohater powala przeciwnika celnie wymierzonym batarangiem, a ten zdany na jego łaskę bierze kolejnego zakładnika – siebie. Chcąc uniknąć rozlewu krwi, Batman przerywa walkę, a Joker opowiada mu historię o swojej matce, która mawiała, że poza Bogiem i jego ideałom cały świat jest jednym wielkim chaosem. Następnie klęka przed ołtarzem i pod groźbą strzelenia sobie w głowę prosi Batmana o to samo. Nietoperz klęka, a Joker pyta go, czy wybrał go na świadka. Po tych słowach w katedrze rozlega się huk eksplozji niszczący ołtarz. Joker mówi do nieprzytomnego Batmana, że w ramach żartu umieścił ładunek wybuchowy w krzyżu po czym przystawia Batmanowi pistolet do głowy.

Kilka ulic dalej na jednym z dachów Catwoman obserwująca kościół w którym miało miejsce starcie słyszy strzał. Wspomina słowa swojego przyszłego męża, który prosił ją o to by nie angażowała się w walkę z Jokerem, bo ten z pewnością ją zabije. Selina rusza w stronę katedry.

Część ósma:
“Batman #49”

batman49

Catwoman pojawia się w katedrze w której miało miejsce starcie Batmana i Jokera. Batman leży nieprzytomny na posadzce a Catwoman ściera się z Jokerem. Po chwili Joker wystrzela z rewolweru w jej brzuch, a Catwoman rani go pazurami w gardło, powodując obfite krwawienie. Oboje padają na ziemię.

Jakiś czas później zaczynają rozmawiać o ich przeszłości. O Pingwinie. O Two-Face’ie. O o tym, że Selina nigdy nie śmiała się z żartów Jokera. O Riddlerze. O przygotowaniach do ślubu. O tym, że wszystkie zbiry z Gotham tak na prawdę chciały zwrócić na siebie uwagę Batmana, lecz ten zwrócił ją na Catwoman i o tym jak ona na prawdę dostrzegła jego wewnętrzny ból w tym co robi i pragnienie szczęścia. Joker zauważa, że Batman przestanie być Batmanem jeżeli odnajdzie szczęście, dlatego musi powstrzymać ślub. Klaun wstaje, by przeładować rewolwer, pozwalając tym samem płynąć krwi. Nim jest w stanie wystrzelić do Seliny, pada martwy na podłogę.

Jakiś czas później Batman odzyskuje przytomność. Pyta swojej przyszłej żony jak przebiegło starcie z Jokerem, lecz odpowiada mu tylko głośny śmiech Seliny.

Część dziewiąta:
“Batman #50”

Pewnej nocy Batman i Catwoman walczą z Kite-Manem, przy okazji decydując, że dzisiejszej nocy wezmą ślub. Dają sobie tylko czas do poranka na przyprowadzenie świadków. Batman “zawija” z baru sędziego Wolfmana, natomiast Catwoman aranżuje ucieczkę z Arkham swojej przyjaciółki, Holly Robinson.

Para wraca do Wayne Manor. Alfred pomaga przygotować się Bruce’owi, natomiast Selina korzysta z pomocy Holly. Oboje są wyraźnie zdenerwowani tym co ich czeka. Bruce ujawnia Alfredowi, że sędzia którego znalazł w barze, jest największym alkoholikiem w sądzie w Gotham i rano nie będzie nawet pamiętał, że udzielił parze ślubu. Bruce nie ma jednak świadka.

Alfred proponuje, że zadzwoni po Nightwinga lub Supermana by któryś z nich został świadkiem. Bruce odmawia i pyta, czy Alfred mógłby nim zostać. Batman mówi że nie osiągnąłby nic bez niego i zawdzięcza mu wszystkie swoje dokonania. Alfred jest wyraźnie wzruszony. Holly natomiast jest w szoku, że to z Batmanem ma związać się jej przyjaciółka. Ku zaskoczeniu Seliny, Holly mówi, że Batman po raz pierwszy wydaje się szczęśliwy a to właśnie cierpienie zawsze było tym co sprawiało, że robił to co robił.

Mija ranek, a ślub nie dochodzi do skutku. Selina nie przyszła. W liście który zostawiła w Wayne Manor wyraża to co powiedziała jej Holly. Brucem zawsze kierowało to co przeżył jako dziecko, a jego wewnętrzne cierpienie stworzyło z małego chłopca Batmana. Catwoman dochodzi do wniosku iż musi poświęcić swoje szczęście, ich szczęście, by Gotham nie straciło swojego obrońcy. Zapłakana Selina zostawia welon na jednym z dachów w chwili, gdy Bruce który stracił nadzieję postanawia zeskoczyć z dachu na którym czekał on, Alfred oraz sędzia Wolfman.

Ponownie w Arkham dowiadujemy się, że Holly działała wspólnie z Banem i całym syndkatem innych postaci: Riddlerem, Jokerem, Psycho Piratem, Scarfacem, Hugo Strangem, Gotham Girl oraz Thomasem Waynem ze świata Flashpoint. Bane jest szczęśliwy, gdyż Nietoperz został złamany.

Część dziesiąta:
“Catwoman #1”

Dowiadujemy się, że minął tydzień od nieudanego ślubu. Selina opuściła Gotham i przeniosła się do znajdującego się w Kaliforni Villa Hermosa. Od tygodnia nie zmrużyła oczu i ani przez chwilę nie może zapomnieć o tym co zrobiła. Pogrąża się w hazardzie. Pewnego ranka po wyjściu z kasyna próbuje zatrzymać ją policja, jednak nawet po tygodniu bez snu, Catwoman dalej wie jak uciekać. Po powrocie do swojej kryjówki (która znajduje się nad pewnym sklepem z antykami), Selina dowiaduje się, że otrzymała przesyłkę. Okazuje się, że jest to jej strój, wraz z adnotacją od Alfreda, który pisze, że sam go wysłał, gdyż na pewno będzie jej potrzebny. To przelewa czarę goryczy. Wściekła Selina zalewa się łzami, rzucając przy okazji przesyłką w kąt. Siedząc i płacząc na podłodze, Selina słyszy w działającym telewizorze, że ktoś kto wygląda jak Catwoman wywołał strzelaninę w której zginęli policjanci. Kotka zakłada swój strój i postanawia sprawdzić, kto próbuje oczernić jej imię.

Wydarzenie doczekało się wydania komiksu w polskiej wersji językowej, którego recenzję znajdziecie w tym artykule.